Servis

Kategórie
 
 
 
 
 

Servis prevádzame záručný a pozáručný na stroje  a značky ktoré boli zakúpené v našich predajniach alebo v eshope na tieto stoje zabezpečujeme aj náhradné diely.Na iné značky ktoré boli zakúpené mimo našej firmy neprevádzame servis ani náhradné diely.

Servisu záhradnej techniky sa venujeme viac ako 20 rokov. Náš tým servisných mechanikov sa zaoberá všetkými typmi opráv záhradnej a lesnej techniky od elektrických čerpadiel až po záhradné traktory a malotraktory. V našej dielni o rozlohe viac ako 70m² sa venujeme opravám ako generálky a servis motorov, vyrovnávanie hriadelí pri náraze kosačky, čistenie ultrazvokom karburátorov a palivových sústav a veľa ďalšieho. Samozrejmosťou sú servisné prehliadky, pred a po sezónne údržby, brúsenie reťazí či nožov.

Zaoberáma sa aj servisom pre stroje staršej výroby ako napríklad motory Agzat, Vari, Terra, PA, Diamont, Robi kde vieme zabezpečiť výbrus valca aj komplet generálku. Rovnako aj opravy prevodoviek T-20, DSK 317, AKY.

Servis sa prevádza na prevádzke Boel Novozámocká 582 94107 Veľký Kýr. V Nitre je zberné miesto kde sa potom stroje presúvajú do servisu Veľký Kýr po oprave sa znovu presúvajú na prevádzku Boel Nitra kde boli prijaté.Ukončenie opravy sa oznamuje telefonický alebo SMS.

Značky pre ktoré vieme zabezpečiť servis
 

 

Máte zariadenie zakúpené u nás,ale potrebujete ho reklamovať?

Ak potrebujete reklamovať tovar,ktorý ste si u nás zakúpili,ale nemôžte nám ho osobne doniesť, tu si môžete stiahnuť reklamačný formulár, ten buď vypíšete elektronicky a pošlete nám e-mailom,alebo ho vytlačíte a pribalíte vyplnený k vašej reklamácii ktorú nám chcete poslať. O dalšom priebehu Vašej reklamácie Vás budeme priebežne informovať počas doby kým bude zariadenie u nás,alebo v príslušnom záručnom servise.

Viac informácii ohľadom postupu pri reklamácii nájdete v reklamačnom poriadku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia