SERVIS JE ZÁKLAD!

 Vážení zákazníci,
dovoľujeme si Vás informovať, že z dôvodu obmedzených kapacít nášho servisu momentálne neprijímame ďalšie opravy pozáručného servisu. Záručné opravy sú bez zmeny.
Ospravedlňujeme sa za toto nepríjemné zistenie a ďakujeme Vám za pochopenie. 
 
Servis prevádzame záručný a pozáručný na stroje a značky, ktoré boli zakúpené v našich predajniach alebo v eshope na tieto stroje zabezpečujeme aj náhradné diely. Na iné značky, ktoré boli zakúpené mimo našej firmy neprevádzame servis ani náhradné diely.

 

Servisu záhradnej techniky sa venujeme viac ako 20 rokov. Náš tým servisných mechanikov sa zaoberá všetkými typmi opráv záhradnej a lesnej techniky, od elektrických čerpadiel až po záhradné traktory a malotraktory. V našej dielni o rozlohe viac ako 70m² sa venujeme opravám ako generálky a servis motorov, čistenie karburátorov ultrazvokom a palivových sústav a veľa ďalšieho. Samozrejmosťou sú servisné prehliadky, pred a posezónne údržby, brúsenie reťazí či nožov.

Zaoberáme sa aj servisom pre stroje staršej výroby, ako napríklad motory Agzat, Vari, Terra, PA, Diamont, Robi, kde vieme zabezpečiť výbrus valca aj komplet generálku. Rovnako aj opravy prevodoviek T-20, DSK 317, AKY.

Značky, pre ktoré vieme zabezpečiť servis

BRIZOLIT

Máte zariadenie zakúpené u nás, ale potrebujete ho reklamovať?

Ak potrebujete reklamovať tovar,ktorý ste si u nás zakúpili,ale nemôžte nám ho osobne doniesť, tu si môžete stiahnuť reklamačný formulár, ten buď vypíšete elektronicky a pošlete nám e-mailom,alebo ho vytlačíte a pribalíte vyplnený k vašej reklamácii ktorú nám chcete poslať. O dalšom priebehu Vašej reklamácie Vás budeme priebežne informovať počas doby kým bude zariadenie u nás,alebo v príslušnom záručnom servise.

Viac informácii ohľadom postupu pri reklamácii nájdete v reklamačnom poriadku.