Benzínová kosačka s pojazdom Honda HRX 537 HZ + olej a stabilizátor paliva

Kód: 17105
ZADARMOZADARMO
Benzínová kosačka s pojazdom Honda HRX 537 HZ  + olej a stabilizátor paliva
€1 500 / ks €1 250 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia
Odolná benzínová kosačka so šírkou záberu 53 cm, variabilnou rýchlosťou a elektrickým štartovaním.

Detailné informácie

30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo
Sortiment skladom
Sortiment skladom
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Automatický sýtič

Automatický sýtič

Všetky naše produkty poháňajú špičkové motory značky Honda, preto si môžete bez obáv vychutnať spoľahlivé štartovanie a minimálne nároky na údržbu. Všetky naše kosačky používajú ako palivo bezolovnatý benzín.


Variabilný mulčovací systém Versamow™

Variabilný mulčovací systém Versamow™

Pomocou jednej páky dokáže systém Versamow™ od spoločnosti Honda buď zbierať pokosenú trávu do zberného koša, alebo ju najemno posekať a vrátiť späť na trávnik vo forme prírodného hnojiva – alebo dokonca kombinovať obe tieto funkcie v ideálnom pomere.


Roto-stop®

Roto-stop®

Funkcia kosačiek s pojazdom, ktorá pri vyprázdňovaní koša na trávu alebo prejazde cez prekážku zastaví čepele, ale pritom ponechá motor v chode.


Elektrické štartovanie

Elektrické štartovanie

Elektrické štartovanie pomocou kľúča ešte viac zjednoduší spustenie vašej kosačky. Táto jednoduchá a praktická funkcia je nainštalovaná ako doplnok k štandardnému ručnému štartovaniu.

VÝKON BEZ NÁMAHY

Rad HRX bol ešte viac vylepšený. Teraz, s novými štvortaktnými motormi GCV170 a GCV200, zažijete plynule regulovateľný výkon prostredníctvom pohonu Variable Select Drive alebo hydrostatického pohonu, vďaka čomu bude kosenie stredných či veľkých trávnikov oveľa jednoduchšie.

Predný pohľad na kosačku Honda HRX v záhrade.

Tieto nové motory majú vylepšený systém spaľovania, sú veľmi hospodárne – čo prospieva životnému prostrediu – a poskytujú prvotriedny výkon s dobre dávkovaným krútiacim momentom – silou, ktorá urobí prácu za vás.

Prémiový výkon

Nový rad technologicky pokročilých kosačiek HRX s množstvom užitočných funkcií. Jediné čo musíte urobiť, je vybrať si ten, ktorý je vhodný pre váš trávnik.

PREVRATNÉ

Nie je to len kosačka – je to skôr špičková technológia starostlivosti o trávnik.

Naše nové kosačky HRX sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili život a priniesli radosť. Majú nielen vyšší výkon, ale aj nižšiu úroveň hlučnosti. Okrem toho sú vybavené množstvom unikátnych technológií Honda, napríklad: Select Drive na precízne ovládanie, Versamow™ na selektívne mulčovanie a Roto-Stop® na bezpečné zastavenie žacích nožov. Život si môžete uľahčiť ešte viac – model HRX537HZE je vybavený elektrickým štartérom.

Pohľad sprava, detail loga Honda HRX.
Kosačka Honda HRX, priblížený pohľad na bezpečnostný spínač.
Predný pohľad na kosačku Honda HRX v záhrade.
Priblížený pohľad na systém Select Drive kosačky Honda HRX.

Kosačka Honda HRX v záhrade.

Jednoduchý štart

Nové pokročilé štvortaktné motory majú vylepšený proces spaľovania, ktorý nielenže zlepšuje úsporu paliva, ale tiež zaručuje jednoduché štartovanie, a to aj po zimnom uskladnení. K dispozícii je aj možnosť elektrického štartovania (model HRX 537 HZE), vďaka čomu je štartovanie ešte jednoduchšie.

Priblížený pohľad na žacie teleso kosačky Honda HRX.

Odolné žacie telesá

Naše Polystrong a Xenoy žacie telesá sú vyrobené zo špičkových polymérových materiálov, ktoré sú ľahké, silné a odolné. Sú odolné aj voči UV žiareniu a korózii, vďaka čomu vydržia dlho vo výbornom stave.

Priblížený pohľad na systém Select Drive kosačky Honda HRX.

Presné odoberanie

Kosačky radu HRX sú dostupné s tromi možnosťami ovládania pojazdu. Či už je to jedna rýchlosť, nový systém Select Drive alebo hydrostat, všetky pohony ponúkajú najvyššiu úroveň plynulosti a ovládania.

Kosačka Honda HRX, priblížený pohľad na variabilné nastavenie mulčovania.

Variabilné nastavenie mulčovania

Systém variabilného mulčovania Versamow™ ponúka sedem nastavení od úplného zberu po úplné mulčovanie. Máte tak plnú kontrolu nad tým, aké množstvo pokosenej trávy je podľa vás ideálne na hnojenie vášho trávnika. (Táto funkcia nie je dostupná na modeli HRX 476 OJEX.)

Kosačka Honda HRX, priblížený pohľad na bezpečnostný spínač.

Bezpečnosť na prvom mieste

Funkcia spojky noža Roto-stop® umožňuje zastaviť žacie nože rýchlo a bezpečne bez toho, aby sa musel vypnúť motor. Ideálne, keď potrebujete vyprázdniť kôš na trávu, odstrániť prekážky alebo prejsť cez chodník. (Táto funkcia nie je dostupná na modeloch HRX 476 VKE a HRX 476 OJEX.)

Kosačka Honda HRX, pohľad na páku na nastavenie výšky.

Nastavenie výšky kosenia

Modely HRX umožňujú jednoduché nastavenie výšky kosenia. Stačí stlačiť postranné tlačidlo a môžete precízne a rovnomerne ovládať znižovanie alebo zvyšovanie žacieho telesa.

Uzáver palivovej nádrže kosačky Honda HRX.

Už žiadne rozliate palivo

Prepracovaný bol aj uzáver palivovej nádrže, ktorý je viac ako dvakrát širší než u predchádzajúcich modelov, čo uľahčuje dopĺňanie paliva do kosačky HRX.

Priblížený pohľad na kosačku Honda HRX pri práci.

Pri práci

Kosačky HRX majú jednoduchú údržbu. Vzduchový filter možno jednoducho vymeniť rukou a nová konštrukcia motora poskytuje oveľa lepší prístup k zapaľovacej sviečke.

VIAC ZELENEJ

Technológia, ktorú si užijete s pokojnou mysľou.

Model v záhrade.

Systém variabilného mulčovania Versamow™ pracuje so špeciálne navrhnutými ofsetoými MicroCut dvojitými čepeľami. Tie pracujú spoločne, efektívne nasekajú trávu na drobné čiastočky, recyklujú ich späť na trávnik a vytvárajú tak prirodzené hnojivo. Rozdiel si všimnete v priebehu niekoľkých týždňov. 

Väčšina našich kosačiek je vybavená funkciou Roto-Stup, ktorá pri vyprázdňovaní koša na trávu alebo prejazde cez prekážku zastaví čepele, ale pritom ponechá motor v chode.

Žacie nože našich kosačiek sú navrhnuté tak, aby sa v prípade zasiahnutia tvrdej prekážky počas kosenia ohli, ale nezlomili. Táto inovácia od Hondy nielenže zvyšuje bezpečnosť, ale navyše zabraňuje ďalšiemu poškodeniu motora a žacieho telesa kosačky.

Bočný pohľad na kosačku Honda HRX.
Stopa modelu v záhrade.

Automatický systém sýtiča na všetkých modeloch poskytuje presné snímanie teploty na dosiahnutie bezproblémového štartovania, či je zima alebo teplo. 

ŠIRŠIE MOŽNOSTI VOĽBY

Všetky sú vybavené veľmi odolným telesom Polystrong a možnosťou tlačenia alebo s jednorýchlostným pohonom. Na niektorých modeloch možno použiť mulčovaciu súpravu, tieť si môžete vybrať kosačku s funkciou Roto-Stop®, alebo zadným valcom.

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové kosačky s pojazdom
Záruka: 2 roky
Šírka záberu: 53 cm
Bočné vyhadzovanie: nie
Typ motora: OHC 4-takt
Bezpečnosť: Roto-stop®
Ďalšie funkcie: Elektroštart
Elektroštart: áno
Materiál telesa kosačky: Xenoy®
Max. garantovaná hladina hlučnosti (dB(A)): 98
Min/max výška záberu (mm): 20-100
motor: GCVx200
Mulčovanie: áno, Versamow™
Nom. výkon motora pri pracovných otáčkach (kW / min.-1): 3,7/2850
Objem motora: 202 cm3
Objem nádrže (litrov): 0,91
Objem zberného koša (litrov): 88
Počet polôh kosenia: 7
Rozmer: d (mm): 1770
Rozmer: š (mm): 1105
Rozmer: v (mm): 585
Rýchlosť (m/s2): Plynulá 0-1,61
S pojazdom: áno, variabilný
Suchá hmotnosť (kg): 46,4
Typ prevodovky: Hydrostat
Veľkosť záhrady: veľká
Výrobca motora: Honda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

S produktom Honda si vždy kupujete tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

V roku 1947 Soichiro Honda pripojil k bicyklu pomocný motor umožňujúci cestovanie na dlhšie vzdialenosti. Týmto sa vydal na cestu plnenia svojich snov: vyrábať užitočné veci pre ľudí.

A do dnešného dňa sa nič nezmenilo. My v spoločnosti Honda, tvoríme produkty preto, aby bol život našich zákazníkov lepší.

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným výsledkom. Naše produkty neustále zdokonaľujeme – pre vás. To je naša filozofia.

 

„Chcem pomôcť ľuďom žiť šťastnejší život prostredníctvom technológie.“

 

SOICHIRO HONDA