Domáci vodný automat AL-KO HWA 3600 Classic

Kód: 12708
ZADARMOZADARMO
Domáci vodný automat AL-KO HWA 3600 Classic
€199 / ks €165,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Domáce automatická vodáreň AL-KO HW 3600 Easy ponúka rad komfortných funkcií a najmä výkonnú, odolnú a energeticky úspornú zavlažovacie technológiu pre väčšie záhrady.

Detailné informácie

Sortiment skladom
Sortiment skladom
30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Vlastný servis
Vlastný servis
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo

Podrobný popis

  • Automatické a elektronicky riadené zásobovanie úžitkovou vodou s integrovanou ochranou proti chodu nasucho
  • Skvelé sacie výsledky a efektívne prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi
  • Vodu bez nečistôt zabezpečuje integrovaný mimoriadne veľký XXL predfilter s patentovanou technológiou
  • Trvalo tesné a odolné keramické axiálne tesnenie
  • Autonómne prevádzku s konštantným tlakom
  • Odolné puzdro z plastu vystužené sklenými vláknami, atraktívny funkčný dizajn a integrovaná rukoväť pre jednoduché prenášanie
  • Nerezové materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v styku s vodou

Patentovaná technológia domácich vodární AL-KO

Ak zavlažovať vodou zo studni, cisterny a nádrží na dažďovú vodu? Chcete napájať práčku, alebo sprchu pri stálom tlaku, aby ste ušetrili peniaze? Zo širokej ponuky našich domácich vodární pre čerpanie úžitkovej vody si iste vyberiete. Domáce vodárne AL-KO ľahko a rýchlo sprevádzkujete, a svoju prácu vykonajú ticho a efektívne. Skvelé nasávanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!

Technické detaily automatické domáce vodárne AL-KO HWA 3600 Easy

Vďaka maximálnej dopravnej výške 38 m a sacej výške 8 m možno domácu vodáreň používať rôznym činnostiam. Ak chcete čerpať vodu nadzemné nádrže, suda na dažďovú vodu, alebo hlboké studne, naše domáce vodáreň s prietokom až 3600 l / h vás presvedčí výkonom v každej situácii. Aby sa zabránilo poškodeniu hrubým znečistením, sú tieto vodáreň vybavená účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý možno ľahko čistiť.
Efektívny sací systém automatickej domácej vodárne AL-KO HWA 3600 Easy s výkonom 850 W zabezpečuje rýchly a stabilnú prevádzku pri stabilnom tlaku. Energeticky úsporné čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho je opatrené puzdrom z extrémne odolného plastu, ktoré je vystužené sklenými vláknami. Pripojenie hadíc zodpovedá štandardnej veľkosti 1 ", možno tak ľahko použiť už dostupné vybavenie.
Poznámka: Automatické domáce vodárne nie sú vhodné pre čerpanie pitnej vody, ale iba pre úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (bazénová voda) po 35 ° C. Vodáreň nie je vhodné používať pre čerpanie slanej vody, vody obsahujúcej agresívne chemikálie, alebo oleja a vode obsahujúcej piesok.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné čerpadlá
EAN: 4003718060836
Hmotnosť v kg cca.: 8,1
Hnacie ústrojenstvo: 1 stupňové
Max. dopravované množstvo v L/h: 3 600
Max. sacia výška v metroch: 8
Max. výtlačná výška v metroch: 38
Max. výtlak: 3.8
Obj.č.: 113799
Produktová rada: Easy
Výkon ( W ): 850
Výstup čerpadla o: G 1" (33,3 mm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 AL-KO_logo

Rodinná firma založená roku 1931, dnešné AL-KO Kober Group, je popredným výrobcom v oblasti záhradnej techniky, automobilového priemyslu a vzduchotechniky. Divízia záhradnej techniky AL-KO ponúka všetky záhradné náradie, ktoré potrebujete pre údržbu vašej krásnej záhrady. U nás môžete vyberať nielen zo širokej ponuky kosačiek, ale aj z mnohých ďalších prístrojov pre starostlivosť o váš trávnik - od krovinorezov až po záhradné čerpadlá. Orezávanie živých plotov, skracovanie vetví, ani hrabanie lístia nie je žiadny problém vďaka výkonnému záhradnému náradie pre každú príležitosť. Dnešné záhrada už nie je len o práci, pokročilá technológia a neustále inovácie, prináša mnoho vylepšení pre záhradu 21. storočia.