Benzínový krovinorez Honda UMK 450 XE + olej a stabilizátor paliva

Kód: 4834
ZADARMOZADARMO
d6b81828670309f0be19035b5c2bef14
€829 / ks €690,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Profesionálny krovinorez HONDA UMK 450 X s vysokým výkonom, jedinečnou ergonómiou, efektívnym odvrátením nežiadúcich vibrácií a jednoduchou obsluhou.

Detailné informácie

Sortiment skladom
Sortiment skladom
30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Vlastný servis
Vlastný servis
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo

Podrobný popis

Profesionálny krovinorez HONDA UMK 450 X s vysokým výkonom, jedinečnou ergonómiou, efektívnym odvrátením nežiadúcich vibrácií a jednoduchou obsluhou. Motor Honda GX50 zaručuje silný výkon ohromný krútiaci moment, ktorý je udržiavaný v takmer celom spektre otáčok, minimálna hlučnosť a mimoriadne nízku spotrebu paliva. Optimalizovaná dĺžka hriadeľa, sklon uhlového prevodu, bod zavesenie a nastavenie sklonu a natočenia riadidiel a komfortné mäkčené chrbtové postroja zaručujú vynikajúcu ergonómiu stroja pre dlhodobé používanie bez únavy.


 
Honda UMK 450 X: rýdzo profesionálny model krovinorezu v ponuke, poháňaný 4-taktným motorom s ľahkým štartovaním, stabilným a konštantným výkonom, dokonalým antivibračným systémom, ktorý pohlcuje prenášanie vibrácií od motora a žacieho nástroja do ovládacích rukovätí, komfortným dvojitým chrbtovým postrojom s bezpečnostnou karabínou a automatickú žacie strunovú hlavou typu Bump & Feed a 3 zuby kosiacim kotúčom s priemerom 305 mm, hr. 4 mm v základnom vybevené.


 
Tento mimoriadne silný "profi" krovinorez UMK450 v špecifikácii "X" je všestranným pomocníkom pri likvidácii prerastených tráv, náletov a krovín hlavne vo svahovitom teréne alebo aj rozľahlých plochách. Pri práci je stroj zavesený na bezpečnostné karabíne komfortného chrbtového postroje a pri dokonalom vyváženie podľa postavy užívateľa je jeho ovládanie pomocou obouručných riadidiel s antivibračnými úchopy veľmi jednoduchou záležitosťou. Vďaka ovládacím riadidlám je držanie krovinorezu pri práci veľmi stabilné, bezpečné a jednoduché a stroj je vhodný pre používanie nástavcov ako sú predovšetkým oceľové trávne kotúče alebo pílový kotúč. Rovnako je vhodnejšie pre prácu na voľnejším priestranstve. Vďaka flexibilnému upevneniu ovládacích riadidiel si užívateľ ľahko zvolí nejpoholnější pozíciu na svoju postavu a práca je preto veľmi príjemná a bez námahy rúk a bedier. Stroj je vybavený 4-prvkovým pokročilým antivibračným systémom, ktorý efektívne tlmí prenášanie vibrácií od motora a žacieho nástroja do ovládacích rukovätí a nosného postroja. Obsluha tak nie je vystavovaná pôsobeniu nepríjemných vibrácií, podstatne sa znižuje únava a zároveň sa zvyšuje komfort pri práci. V spojení s mimoriadne nízkymi vibráciami, nízkou hlučnosťou a žiadnym zápachom štvortaktného motora je dlhodobá práca veľmi príjemná. Výkonný, úsporný, tichý motor, schopný udržať konštantný výkon ocenia hlavne priaznivci z radov majiteľov firiem pre údržbu firemné zelene, komunálnych služieb, profesionálnych záhradníkov ako schopný stroj spoľahlivo zvládnuť likvidácii akýchkoľvek hustých porastov alebo každý, kto dáva prednosť ohromnému výkonu a sile s podporou solídne značky. Patentovo chránený miničtyřtaktní motor s obsahom 50 ccm s výkonom 2,0 PS a bezkonkurenčne vysokým krútiacim momentom 2,1 N.m, je s dostatočnou rezervou bez problémov poháňať celý rad žacích nástrojov ako je strunová hlava, oceľové trávne popr. pílové kotúče a vyvetvovacia reťazovú pílu. Základná výbava krovinorezu zahŕňa okrem stroja samotného, ​​komfortné, bohato polstrovaný chrbtový postroj, dva žacie nástroje, sadu ochranných krytov, sadu náradia pre montáž a základnú údržbu, pracovné ochranné okuliare a praktický textilný vak na toto príslušenstvo.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradná technika
Typ motora: 4-taktný
Ďalšie funkcie: Vysokozáťažová hlava prevodovky
Kapacita olejovej nádrže motora (Litres): 0,13
Max. garantovaná hladina hlučnosti (dB(A)): 108
motor: GX 50T
Nylonová žacia hlava: Tap & go nylonová hlava a trojzubý nôž
Objem motora: 47,9 cm3
Objem nádrže (Litres): 0,63
Popruh: Dvojramenný, nastaviteľný
Rozmer d x š x v (mm): 1 820 x 671 x 590
Rukoväť: štandardná
Spojka nástroja: Nízkovibračná odstredivá spojka
Suchá hmotnosť (kg): 9
Typ hriadeľa: Priamy hriadeľ
Výkon motora: 1.47 kW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

S produktom Honda si vždy kupujete tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

V roku 1947 Soichiro Honda pripojil k bicyklu pomocný motor umožňujúci cestovanie na dlhšie vzdialenosti. Týmto sa vydal na cestu plnenia svojich snov: vyrábať užitočné veci pre ľudí.

A do dnešného dňa sa nič nezmenilo. My v spoločnosti Honda, tvoríme produkty preto, aby bol život našich zákazníkov lepší.

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným výsledkom. Naše produkty neustále zdokonaľujeme – pre vás. To je naša filozofia.

 

„Chcem pomôcť ľuďom žiť šťastnejší život prostredníctvom technológie.“

 

SOICHIRO HONDA