Benzínová kosačka s pojazdom Honda HRX 476 VK + olej

Kód: 17107
ZADARMOZADARMO
Benzínová kosačka s pojazdom Honda HRX 476 VK  + olej
€959 / ks €799,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Odolná benzínová kosačka Honda HRX 476 VK so šírkou záberu 47 cm, systémom Smart Drive® a variabilný mulčovací systém Versamow

Detailné informácie

Sortiment skladom
Sortiment skladom
30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Vlastný servis
Vlastný servis
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo

Podrobný popis

Rad kosačiek HRX vďaka svojej odolnej konštrukcii a jednoduchému ovládaniu splní aj náročné požiadavky. V našom bohatom sortimente určite nájdete model, ktorý bude vyhovovať aj vám.

Automatický sýtič

Automatický sýtič

Všetky naše produkty poháňajú špičkové motory značky Honda, preto si môžete bez obáv vychutnať spoľahlivé štartovanie a minimálne nároky na údržbu. Všetky naše kosačky používajú ako palivo bezolovnatý benzín.

Variabilný mulčovací systém Versamow™

Variabilný mulčovací systém Versamow

Pomocou jednej páky dokáže systém Versamow™ od spoločnosti Honda buď zbierať pokosenú trávu do zberného koša, alebo ju najemno posekať a vrátiť späť na trávnik vo forme prírodného hnojiva – alebo dokonca kombinovať obe tieto funkcie v ideálnom pomere.

Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Náš vývojársky tím navrhol patentovaný nôž, ktorý sa v porovnaní s tradičnými nožmi vyznačuje nízkou úrovňou hluku (–0,5 dB(A)). Vďaka kombinácii dizajnu motora a žacieho ústrojenstva je úroveň hluku o 30 % nižšia, ako je súčasná norma EÚ.

VÝKON BEZ NÁMAHY

Rad HRX bol ešte viac vylepšený. Teraz, s novými štvortaktnými motormi GCV170 a GCV200, zažijete plynule regulovateľný výkon prostredníctvom pohonu Variable Select Drive alebo hydrostatického pohonu, vďaka čomu bude kosenie stredných či veľkých trávnikov oveľa jednoduchšie.

Predný pohľad na kosačku Honda HRX v záhrade.

Tieto nové motory majú vylepšený systém spaľovania, sú veľmi hospodárne – čo prospieva životnému prostrediu – a poskytujú prvotriedny výkon s dobre dávkovaným krútiacim momentom – silou, ktorá urobí prácu za vás.

Prémiový výkon

Nový rad technologicky pokročilých kosačiek HRX s množstvom užitočných funkcií. Jediné čo musíte urobiť, je vybrať si ten, ktorý je vhodný pre váš trávnik.

PREVRATNÉ

Nie je to len kosačka – je to skôr špičková technológia starostlivosti o trávnik.

Naše nové kosačky HRX sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili život a priniesli radosť. Majú nielen vyšší výkon, ale aj nižšiu úroveň hlučnosti. Okrem toho sú vybavené množstvom unikátnych technológií Honda, napríklad: Select Drive na precízne ovládanie, Versamow™ na selektívne mulčovanie a Roto-Stop® na bezpečné zastavenie žacích nožov. Život si môžete uľahčiť ešte viac – model HRX537HZE je vybavený elektrickým štartérom.

Pohľad sprava, detail loga Honda HRX.
Kosačka Honda HRX, priblížený pohľad na bezpečnostný spínač.
Predný pohľad na kosačku Honda HRX v záhrade.
Priblížený pohľad na systém Select Drive kosačky Honda HRX.

Kosačka Honda HRX v záhrade.

Jednoduchý štart

Nové pokročilé štvortaktné motory majú vylepšený proces spaľovania, ktorý nielenže zlepšuje úsporu paliva, ale tiež zaručuje jednoduché štartovanie, a to aj po zimnom uskladnení. K dispozícii je aj možnosť elektrického štartovania (model HRX 537 HZE), vďaka čomu je štartovanie ešte jednoduchšie.

Priblížený pohľad na žacie teleso kosačky Honda HRX.

Odolné žacie telesá

Naše Polystrong a Xenoy žacie telesá sú vyrobené zo špičkových polymérových materiálov, ktoré sú ľahké, silné a odolné. Sú odolné aj voči UV žiareniu a korózii, vďaka čomu vydržia dlho vo výbornom stave.

Priblížený pohľad na systém Select Drive kosačky Honda HRX.

Presné odoberanie

Kosačky radu HRX sú dostupné s tromi možnosťami ovládania pojazdu. Či už je to jedna rýchlosť, nový systém Select Drive alebo hydrostat, všetky pohony ponúkajú najvyššiu úroveň plynulosti a ovládania.

Kosačka Honda HRX, priblížený pohľad na variabilné nastavenie mulčovania.

Variabilné nastavenie mulčovania

Systém variabilného mulčovania Versamow™ ponúka sedem nastavení od úplného zberu po úplné mulčovanie. Máte tak plnú kontrolu nad tým, aké množstvo pokosenej trávy je podľa vás ideálne na hnojenie vášho trávnika. (Táto funkcia nie je dostupná na modeli HRX 476 OJEX.)

 

Uzáver palivovej nádrže kosačky Honda HRX.

Už žiadne rozliate palivo

Prepracovaný bol aj uzáver palivovej nádrže, ktorý je viac ako dvakrát širší než u predchádzajúcich modelov, čo uľahčuje dopĺňanie paliva do kosačky HRX.

Priblížený pohľad na kosačku Honda HRX pri práci.

Pri práci

Kosačky HRX majú jednoduchú údržbu. Vzduchový filter možno jednoducho vymeniť rukou a nová konštrukcia motora poskytuje oveľa lepší prístup k zapaľovacej sviečke.

VIAC ZELENEJ

Technológia, ktorú si užijete s pokojnou mysľou.

Model v záhrade.

Systém variabilného mulčovania Versamow™ pracuje so špeciálne navrhnutými ofsetoými MicroCut dvojitými čepeľami. Tie pracujú spoločne, efektívne nasekajú trávu na drobné čiastočky, recyklujú ich späť na trávnik a vytvárajú tak prirodzené hnojivo. Rozdiel si všimnete v priebehu niekoľkých týždňov. 

Väčšina našich kosačiek je vybavená funkciou Roto-Stup, ktorá pri vyprázdňovaní koša na trávu alebo prejazde cez prekážku zastaví čepele, ale pritom ponechá motor v chode.

Žacie nože našich kosačiek sú navrhnuté tak, aby sa v prípade zasiahnutia tvrdej prekážky počas kosenia ohli, ale nezlomili. Táto inovácia od Hondy nielenže zvyšuje bezpečnosť, ale navyše zabraňuje ďalšiemu poškodeniu motora a žacieho telesa kosačky.

Bočný pohľad na kosačku Honda HRX.
Stopa modelu v záhrade.

Automatický systém sýtiča na všetkých modeloch poskytuje presné snímanie teploty na dosiahnutie bezproblémového štartovania, či je zima alebo teplo.

ŠIRŠIE MOŽNOSTI VOĽBY

Všetky sú vybavené veľmi odolným telesom Polystrong a možnosťou tlačenia alebo s jednorýchlostným pohonom. Na niektorých modeloch možno použiť mulčovaciu súpravu, tieť si môžete vybrať kosačku s funkciou Roto-Stop®, alebo zadným valcom. Ďalšie podrobnosti vám poskytne váš predajca.

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové kosačky s pojazdom
Záruka: 2 roky
Šírka záberu: 47 cm
Bočné vyhadzovanie: nie
Typ motora: OHC 4-takt
Bezpečnosť: Brzda zotrvačníka
Materiál telesa kosačky: Polystrong®
Max. garantovaná hladina hlučnosti (dB(A)): 94
Min/max výška záberu (mm): 25-79
motor: GCVx 170
Mulčovanie: áno, Versamow™
Nom. výkon motora pri pracovných otáčkach (kW / min.-1): 3,2/2850
Objem motora: 167 cm3
Objem nádrže (litrov): 0,91
Objem zberného koša (litrov): 69
Počet polôh kosenia: 7
Rozmer: d (mm): 1545
Rozmer: š (mm): 530
Rozmer: v (mm): 960
Rýchlosť (m/s2): Plynulá 0-1,4
S pojazdom: áno, variabilný
Suchá hmotnosť (kg): 39
Typ prevodovky: SMART Drive®
Veľkosť záhrady: stredná až veľká
Výrobca motora: Honda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

S produktom Honda si vždy kupujete tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

V roku 1947 Soichiro Honda pripojil k bicyklu pomocný motor umožňujúci cestovanie na dlhšie vzdialenosti. Týmto sa vydal na cestu plnenia svojich snov: vyrábať užitočné veci pre ľudí.

A do dnešného dňa sa nič nezmenilo. My v spoločnosti Honda, tvoríme produkty preto, aby bol život našich zákazníkov lepší.

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným výsledkom. Naše produkty neustále zdokonaľujeme – pre vás. To je naša filozofia.

 

„Chcem pomôcť ľuďom žiť šťastnejší život prostredníctvom technológie.“

 

SOICHIRO HONDA