Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

Kód: 16
ZADARMOZADARMO
Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort
€169 / ks €140,83 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort Vás podporí pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre trávnaté plochy do 800 m2.

Detailné informácie

Sortiment skladom
Sortiment skladom
30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Vlastný servis
Vlastný servis
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo

Podrobný popis

  • Ľahký a tichý, ideálny pre stredne veľké trávnaté plochy
  • Individuálne nastavenie výšky pomocou rýchlonapínacej páčky
  • Praktický držiak na ľahké prenášanie
  • Veľká obratnosť a držanie stopy vďaka 2-osovému prevedeniu a veľkým kolesám
  • Vrátane stabilného vertikutačného valca s oceľovými nožmi a zberného koša

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

S elektrickým vertikutátorom AL-KO Combi Care 36 E Comfort môžete vo Vašej domácej záhrade pracovať potichu a bez výfukových plynov. Funkcia 3INONE: vertikutácia, prevzdušňovanie a zbieranie. Výška držadla sa dá niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu pracujete bez únavy a ergonomicky. Dodajte Vášmu trávniku zase vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať výživné látky. Vďaka jeho vertikutačnému valcu s 20 oceľovými nožmi je tento model mimoriadne robustný a umožňuje Vám veľmi dôkladné a účinné spracovanie pôdy.

 

Technické detaily elektrického vertikutátora AL-KO Combi Care 36 E Comfort

 

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort je poháňaný elektromotorom s výkonom 1 500 W, ktorý môže byť napájaný z domácej siete (230 V). Elektrický vertikutátor tak možno používať bez prestávky a Vy si ušetríte výmenu akumulátora resp. dopĺňanie paliva do vertikutátora.
Kompaktná konštrukcia vertikutátora s pracovnou šírkou 36 cm a 2-osovým prevedením, ktoré sa stará o vysokú jazdnú stabilitu, zaručuje príjemnú prácu. Pracovnú hĺbku vertikutačného valca možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 20 robustných oceľových nožov, ktoré elektrickému vertikutátoru AL-KO Combi Care 36 E Comfort zabezpečujú vysokú účinnosť pri spracovaní pôdy a okrem toho dlhú životnosť. Mach, burina a trávna plsť sa odstraňujú natrvalo. V prípade potreby možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť vertikutačný valec za prevzdušňovací valec s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami , vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať.
All inclusive: prevzdušňovací valec a 55 l tkaninový zberný vak sú súčasťou dodávky stroja.

 

Klip, Klap !

Klip, Klap !

Jediným pohybom ruky možno rukoväť vertikutátora pomocou 2 rýchloupínacích uzáverov v okamihu sklopiť a pohodlne ho prepraviť beuz zaberania zbytočného miesta.

Držia stopu

Držia stopu

2 osky sa starajú o optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu. A navyše v spojení s ergonomickou a sklápateľnou rukoväťou je práca výrazne uľahčená.

Vždy tá správna hĺbka

Vždy tá správna hĺbka

Jediným pohybom ruky sa dá centrálne nastaviť pracovná hĺbka v piatich polohách. To je dôležité, pretože sa nože môžu pri frézovaní dotýkať napríklad priamo pôdy a môže dochádzať k ich rýchlemu opotrebovaniu alebo poškodzovaniu koreňov trávnika.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradná technika
Záruka: 2 roky
Šírka záberu: 36 cm
EAN: 4003718056501
Frézovací valec: 20 Stahlmesser
Funkcia: Zberanie
Hmotnosť v kg cca.: 15
Kosiace teleso: Plast PP
Nastavenie hĺbky: zentral, 5-fach
Obj.č.: 113465
Objem koša v litroch: 55
Pracovná šírka prevzdušňovania: 36 cm
Pracovná šírka valca: 36 cm
Pre trávnaté plochy do (v m2): 800
Prevádzkový režim: Elektrické
Prevzdušňovací valec: 44 Stahlfederzinken
Produktová rada: AL-KO
Výkon motora: 1500 W
Položka bola vypredaná…

AL-KO Combi Care 36 E Comfort

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 AL-KO_logo

Rodinná firma založená roku 1931, dnešné AL-KO Kober Group, je popredným výrobcom v oblasti záhradnej techniky, automobilového priemyslu a vzduchotechniky. Divízia záhradnej techniky AL-KO ponúka všetky záhradné náradie, ktoré potrebujete pre údržbu vašej krásnej záhrady. U nás môžete vyberať nielen zo širokej ponuky kosačiek, ale aj z mnohých ďalších prístrojov pre starostlivosť o váš trávnik - od krovinorezov až po záhradné čerpadlá. Orezávanie živých plotov, skracovanie vetví, ani hrabanie lístia nie je žiadny problém vďaka výkonnému záhradnému náradie pre každú príležitosť. Dnešné záhrada už nie je len o práci, pokročilá technológia a neustále inovácie, prináša mnoho vylepšení pre záhradu 21. storočia.