Akumulátorový zahradný traktor Cub Cadet XT2 ES107 + Traktor Vám prinesieme poskladaný a pripravený na prevádzku

Kód: 33ABA7ES603
ZADARMOZADARMO
19951 akumulatorovy zahradny traktor cub cadet xt2 es107
€7 599,99 / ks €6 333,33 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Inovácie bez kompromisov. Lítiovo-iónová batéria, Nízka údržba, Žiadny benzín, Nulové emisie. Vyrazte vpred s výhodami lítiovo-iónových batérií.

Detailné informácie

Sortiment skladom
Sortiment skladom
30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Vlastný servis
Vlastný servis
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo

Podrobný popis

BANNER_DOVOZ_BOEL_V1

VÝKON S INOVAČNÝM NAPÁJANÍM.

PREDSTAVUJEME LÍTIOVO-IÓNOVÚ TECHNOLÓGIU.

electric vs. gas photo

 

ELEKTRINA ALEBO BENZÍN

Lítium-iónové elektrické traktorové kosačky Cub Cadet, ktoré boli skonštruované tak, aby poskytovali výkon podľa rovnakých štandardov ako ich benzínové ekvivalenty, vám poskytnú vynikajúcu kvalitu kosenia, ktorú požadujete, a to bez toho, aby dochádzalo k poklesu výkonu ako pri elektrických traktorových kosačkách s olovenými batériami. So všetkými našimi výrobkami Cub Cadet môžete očakávať rovnakú neprekonateľnú silu a odolnosť.

 

VÝKON BATÉRIE

Pri lítiovo-iónových batériách nedochádza k poklesu výkonu, umožňujú rýchle nabíjanie a nemajú pamäťový efekt pri nabíjaní, čo vám umožňuje použiť požadovaný výkon batérie vtedy, keď ho potrebujete. Rýchlonabíjačka od spoločnosti Cub Cadet je schopná zabezpečiť úplné nabitie už za 4 hodiny alebo čiastočné nabitie na potrebnú úroveň, a to všetko bez poškodenia batérie.

cc30e photo
warranty photo

 

NAJSILNEJŠIA ZÁRUKA

Nabíjacie lítiovo-iónové batérie od spoločnosti Cub Cadet sú navrhnuté tak, aby vydržali celý čas životnosti produktu, a sú podporované najsilnejšou zárukou v tomto odvetví. Naše elektrické traktorové kosačky majú trojročnú obmedzenú záruku, ktorá chráni vašu kosačku, a štvorročnú záruku na batériu, ktorá ju chráni pred výrobnými chybami.

 

BEZPEČNOSŤ

Všetky lítiovo-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet prešli rovnakými prísnymi testami bezpečnosti a výkonu ako benzínové stroje. Okrem toho sú certifikované aj na splnenie elektrických bezpečnostných noriem požadovaných spoločnosťou Underwriters Laboratories (UL) a je potvrdený ich súlad s podmienkami označenia UL pre batérie, nabíjačku a traktorovú kosačku.

xt1 lt42e photo

 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Ako dlho vydrží kosačka na jedno nabitie?

Doba prevádzky kosačky na jedno plné nabitie sa môže líšiť v závislosti od rôznych podmienok vrátane veľkosti batérie, veľkosti kosiaceho zariadenia, dĺžky a vlhkosti trávy, terénu v záhrade a použitia príslušenstva, ako je zberací kôš a súprava na mulčovanie.

Lítium-iónová elektrická traktorová kosačka XT2 ES107 má batériu s výkonom 3 000 watt-hodín, 60 ampérov a maximálne 56 voltov, ktorá poskytuje energiu na kosenie vášho trávnika až 1,5 hodiny alebo až 2 akre na jedno nabitie.

Všetky lítiovo-iónové elektrické kosačky od spoločnosti Cub Cadet sú vybavené rýchlonabíjačkou, ktorá vám umožňuje čiastočne nabiť traktorovú kosačku, ak je potrebné ďalšie kosenie, a úplne nabiť obidve traktorové kosačky približne za 4 hodiny.

Ako dlho trvá, kým sa batéria nabije?

Na rozdiel od iných traktorových kosačiek s batériami, ktoré vyžadujú nabíjanie cez noc, lítiovo-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet sa dodávajú s rýchlonabíjačkou, ktorá vám umožňuje čiastočne nabiť traktorovú kosačku, ak je potrebné ďalšie kosenie. Táto rýchlonabíjačka dobije 25 % batérie každú hodinu s úplným nabitím približne za 4 hodiny. Nabíjanie batérie elektrickým prúdom sa zastaví po 5 minútach od dosiahnutia úplného nabitia. Pomáha to predchádzať prebíjaniu batérie. Nabíjačka však zostane zapnutá, kým bude pripojená do sieťovej zásuvky. Ak necháte traktorovú kosačku zapojenú dlhšie ako 4 hodiny, batéria sa nepoškodí.

Môžem batériu nabíjať z bežnej zásuvky?

Áno, lítiovo-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet sa môžu nabíjať pomocou štandardnej elektrickej zásuvky. Nabíjačka využíva elektrický príkon 720 W, 6 A pri 120 V. Nikdy by ste nemali nabíjačku pripájať k striedavému napätiu, ktoré sa líši od hodnoty 100 až 240 V.

Čo sa stane, keď sa mi vybije batéria uprostred kosenia?

Lítium-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet signalizujú, že je kapacita batérie nízka, pomocou červenej blikajúcej kontrolky na riadiacom module vozidla (VCM). Ak k tomu dôjde, kým sú čepele zapnuté, čepele sa automaticky vypnú, aby sa šetrila energia. Keď táto kontrolka začne blikať, odporúčame vám prejsť na miesto nabíjania, aby ste kosačku dobili. Obe kosačky sa dodávajú s rýchlonabíjačkou, ktorá vám umožňuje čiastočne nabiť kosačku na dokončenie vášho projektu.

Aké výhody poskytuje lítiovo-iónová traktorová kosačka na trávu oproti kosačke na benzín?

Jednou z najväčších výhod kosačky na trávu poháňanej batériou je zníženie nárokov na pravidelnú údržbu. Na rozdiel od verzií poháňaných benzínom kosačky na batériu nevyžadujú výmenu remeňov, filtrov ani oleja. Medzi ďalšie výhody patrí zníženie hluku a úspory, ktoré vzniknú z dôvodu, že nie je potrebné kupovať benzín.

Má táto kosačka rovnaký výkon pri kosení vysokej trávy ako verzia na benzín?

Lítium-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet sú navrhnuté tak, aby fungovali podľa rovnakých štandardov ako ich náprotivky poháňané plynom. So všetkými našimi výrobkami Cub Cadet môžete očakávať rovnakú neprekonateľnú silu a odolnosť.

Okrem toho naše lítiovo-iónové kosačky netrpia poklesmi výkonu pri vybíjaní batérie a počas prevádzky si zachovávajú vynikajúcu kvalitu kosenia.

Aká údržba je potrebná?

Lithium-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet nemajú žiadne remene, filtre ani olej na údržbu, takže je v porovnaní s tradičnou plynovou kosačkou potrebná len minimálna údržba. Rovnako ako všetky kosačky však bude potrebné ostrenie alebo výmena čepelí a všeobecné čistenie a mazanie. Úplný harmonogram servisu a údržby nájdete v návode na obsluhu.

Môže lítiovo-iónová elektrická traktorová kosačka od spoločnosti Cub Cadet zberať trávu do koša?

Lithium-iónové elektrické traktorové kosačky Cub Cadet sú kompatibilné s tým istým voliteľným košom na trávu ako traktorová kosačka na benzín a rovnako dobre s ním fungujú. Upozorňujeme, že zberanie trávy do koša a mulčovanie zvyšuje spotrebu energie a môže skrátiť celkovú dobu prevádzky.

Aký je rozdiel medzi kyselinovo-olovenými batériami a lítiovo-iónovými batériami?

Lítium-iónové batérie majú v porovnaní s kyselinovo-olovenými batériami niekoľko výhod. Okrem toho, že sú menšie a ľahšie, lítiovo-iónové batérie vydržia dlhšie ako ich kyselinovo-olovené náprotivky. Lítium-iónové batérie je možné rýchlo nabiť na plnú kapacitu. Ak nenabíjate na plnú kapacitu, lítiovo-iónové batérie nemajú pamäťový efekt a čiastočné nabíjanie batériu nepoškodí.

Sú kosačky na batérie bezpečné?

Lítium-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet sú bezpečné, ak sa používajú pri normálnych podmienkach a pri normálnej starostlivosti. Všetky naše lítiovo-iónové elektrické kosačky na trávu prešli rovnakými prísnymi testami bezpečnosti a výkonu ako benzínové stroje. Okrem toho sú certifikované aj na splnenie elektrických bezpečnostných noriem požadovaných spoločnosťou Underwriters Laboratories (UL) a je potvrdený ich súlad s podmienkami označenia UL pre batérie, nabíjačku a traktorovú kosačku.

Ako pripravím kosačku na uskladnenie po sezóne?

Rovnako ako v prípade všetkých batérií je potrebné vyhnúť sa používaniu a skladovaniu pri extrémnych teplotách. Optimálna teplota na nabíjanie batérií je medzi 0 °C a 40 °C. Spoločnosť Cub Cadet odporúča ponechať traktorovú kosačku zapojenú počas celého obdobia mimo sezóny. Lítium-iónové batérie nemajú pamäťový efekt a batéria sa nepoškodí tým, že zostane zapojená. Ak to nie je možné, batéria by sa mala úplne nabiť najmenej raz mesačne. Na začiatku sezóny je vhodné pred prvým použitím skontrolovať, či je batéria úplne nabitá.

Dajú sa lítiovo-iónové elektrické traktorové kosačky od spoločnosti Cub Cadet používať v daždi alebo vo vlhkom prostredí?

Lítium-iónové elektrické kosačky na trávu od spoločnosti Cub Cadet sú navrhnuté tak, aby zvládli kosenie v podmienkach s vlhkou alebo mokrou trávou. Rovnako ako iné vonkajšie napájané vybavenie by sa kosačka nemala používať v daždi, nemala by sa prepravovať cez silne rozmočené oblasti alebo skladovať vonku.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradná technika
Záruka: 2 roky
Šírka záberu: 107 cm
Typ motora: elektrický
Antiskalpovacie kolieska: 2
El. motor/ kapacita /výkon: 56 V / 60 Ah / 3000 Wh
Hmotnosť: 245 kg
Kolesá: 15 x 6 / 20 x 8
motor: 1x el. na pohon, 2x el. na kosenie
Nastavenie výšky: 12 polôh, 25-100 mm
Objem zberného koša: bez koša
Počet nožov: 2
Počítadlo motohodín: sériovo
Polomer otáčania: D 180 / Š 115 / V 120 cm
Predná náprava: liatina
Prevodovka: pojazdový elektromotor
RevTEKTM: sériovo
Sedadlo: Deluxe, vysoké
Schránka na náradie: sériovo, 2x USB port
Svetlá: LED
Štartovanie: tlačidlový spínač
Tempomat: sériovo
Výkon motora: 3,0 kW-2.100 min-1
Zapínanie kosenia: elektricky / tlačidlový spínač
Položka bola vypredaná…

Cub Cadet XT2 ES107

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Jedna vec je hovoriť o inováciách, druhá je skutočne inovovať. Cub Cadet po desaťročia vytváral a zdokonaľoval kosačky na trávu, záhradné traktory, zero-turn kosačky, snehové frézy a úžitkové vozidlá, ktoré pracujú a fungujú lepšie ako iné produkty v sektore. Cub Cadet sa zaväzuje posúvať úroveň záhradnej techniky neustále vyššie.

Svet okolo nás sa neustále vyvíja, nemali by sme sa postarať aj o vývoj strojov, ktoré používame? Cub Cadet uviedol na trh prvý zero-turn kosačku a tiež ako prvý použil automatickú prevodovku Heavy-Duty.

Zaviazali sme sa poskytovať našim zákazníkom produkty, ktoré prevyšujú ich očakávania a naše rad prvotriednych a kvalitných trávnych kosačiek, záhradných traktorov, zero-turn kosačiek a ďalšieho vonkajšieho záhradnej techniky nie je výnimkou. Preskúmajte náš sortiment ešte dnes a zistite, prečo je Cub Cadet Vašou najlepšou voľbou.