Robotická kosačka AL-KO Robolinho® 500 W

Kód: 119925
€899 / ks €749,17 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Malý, kompaktný a agilný. Robolinho® 500 W stará o Vašej záhradu plne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojenie k systému InTouch Smart Garden získate nielen perfektne pokosený trávnik, ale aj veľa voľného času.

Detailné informácie

Sortiment skladom
Sortiment skladom
30 rokov na trhu
30 rokov na trhu
Vlastný servis
Vlastný servis
Darčeky zadarmo
Darčeky zadarmo

Podrobný popis

Malý, kompaktný a agilný. Robolinho® 500 W sa stará o Vašu záhradu plne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k systému inTouch Smart Garden získate nielen perfektne pokosený trávnik, ale aj veľa voľného času.

Pripojenie: Vďaka novej robotickej kosačke Robolinho® s možnosťou pripojenia na domácu wi-fi sieť a aplikácii AL-KO inTouch sa stáva Múdra záhrada skutočnosťou! Prostredníctvom aplikácie je možné nastaviť časy kosenia, zistiť aktuálny stav kosačky a zdieľať funkcie robotickej kosačky pri dlhodobej neprítomnosti. Ovládajte vašu robotickú kosačku prostredníctvom internej siete wi-fi, alebo pomocou hlasového asistenta Alexa od spoločnosti Amazon.

Automatické kosenie s robotickou sekačkou Robolinho® 500 W

Robolinho® 500 W bolo vyvinuté našimi inžiniermi v Nemecku, vyrobené v našom závode v Rakúsku – tým je pre našich zákazníkov zaistená maximálna možná kvalita výrobkov firmy AL-KO. Kvalitné komponenty a pokročilá technika robia z automatickej kosačky Robolinho® spoľahlivého pomocníka v každodennej starostlivosti o Vašu záhradu. Vďaka jednoduchej inštalácii sú ako robotická kosačka, tak aj základňa a pripojenie k systému Smart Garden veľmi rýchlo pripravené na použitie. Pokročilá technológia a intuitívne ovládanie Vám uľahčí starostlivosť o trávnik, kdekoľvek a kedykoľvek.

Technické detaily Robolinho® 500 W

Inteligentná starostlivosť o záhradu a systém Smart Garden sa vďaka Robolinho® 500 W stávajú súčasnosťou: možnosť pripojenia k domácej wi-fi siii a ovládaniu pomocou aplikácie AL-KO inTouch, robí z našej robotickej kosačky užitočného pomocníka na údržbu vášho trávnika. Novinkou pre tento rok je aj dostupnosť cloudovej služby IFTTT, s pomocou ktorej môžete koordinovať automatizované procesy vo vašej chytrej domácnosti a záhrade. Bezhlučná a bezemisná prevádzka je u tejto robotickej kosačky zaistená elektromotorom, ktorému dodáva energiu Li-Ion akumulátor s napätím 20 V a kapacitou 2,5 Ah. Vďaka tomu môže byť robotická kosačka v prevádzke aj v husto obývanej zástavbe, v ktorúkoľvek dennú dobu. Pokročilá technológia pohybu kosačky a šírka záberu 20 cm sa postarajú o efektívnu starostlivosť o trávnik až do veľkosti 500 m². Terénne bicykle zaisťujú skvelú trakciu aj pre svahy so sklonom 45%. Výška kosenia je nastaviteľná v rozsahu 25 - 55 mm, môžete si teda upraviť vzhľad trávnika podľa vašich predstáv. Systém DCS (Double-Cut-System), vyvinutý firmou AL-KO, zaisťuje perfektný strih trávnika a jemné rozdrvenie pokosenej trávy priamo v žacom ústrojenstve kosačky. Tá sa potom vracia do trávnika ako biologické hnojivo. Preto pri automatickej kosačke Robolinho® 500 W odpadajú starosti o to, kam s pokosenou trávou. Maximálna bezpečnosť pre osoby v blízkosti aj pre domáce zvieratá je zaistená bezpečnostným systémom robotickej kosačky.

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Vďaka pravidelnému koseniu je trávnik vždy v optimálnej forme.O prirodzené hnojenie sa stará technológia dvojitého noža. Vďaka nej sa pokosená tráva priamo v kryte kosačky najemno pomelie a vyfúka späť na trávnik. Nemusíte tak odstraňovať pokosenú trávu.

Návrat domov stlačením tlačidla

Návrat domov stlačením tlačidla

Kosenie môžete kedykoľvek ukončiť tlačidlom Home. Keď tlačidlo stlačíte, robotická kosačka sa automaticky vráti na svoju základnú stanicu.

Neviditeľná hranica

Neviditeľná hranica

Ohraničujúci kábel položíte len raz okolo úseku, ktorý chcete kosiť a tým spoľahlivo zaistíte hranice pracovného priestoru.

Samostatná práca

Samostatná práca

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy,kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Šikovný profil

Šikovný profil

Silný sériový pohon– pogumované kolesá zabezpečujú silnú trakciu a dobrú priľnavosť k pôde–stúpavosť do 35 %. Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy, kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Na správny rozmer

Na správny rozmer

Prestavenie výšky kosenia je možné jedným pohybom ruky–bez komplikácií a rýchlo.

Vyspelá technika

Vyspelá technika

Srdcom kosačky Robolinho© a spínacou centrálou pre plne automatickú každodennú prevádzku je doska plošných spojov. Rozpozná tak napríklad prekážky, samostatne sa im vyhne a vráti sa vždy včas na základnú stanicu za účelom dobitia.

Čisté riešenie

Čisté riešenie

Dvojitý systém mulčovacích nožov znižuje znečistenie krytu, zaisťuje dokonalý vzhľad pokoseného trávnika a ušetrí likvidáciu pokosenej trávy.

Funkčné ovládanie

Funkčné ovládanie

Prehľadný a ľahko ovládateľný displej vám uľahčí nastavovanie a bude vás informovať o dôležitých prevádzkových stavoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Šírka záberu v cm: 20 CM
Akustický výkon LwA [dB (A)]: 58
Dažďový senzor: nie
Kapacita batérie (interné) Ah: 2.5
Konektivita: AL-KO pripojenie WLAN
Maximálna stúpavosť v %: 45 %
Napätie batérie (interne) V: 20 V
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne - plynule
Počet nožov: 4
Výdrž batérie (interne) v min.: 55 MIN
Výška kosenia min./max. v mm: 25 - 55 MM
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 AL-KO_logo

Rodinná firma založená roku 1931, dnešné AL-KO Kober Group, je popredným výrobcom v oblasti záhradnej techniky, automobilového priemyslu a vzduchotechniky. Divízia záhradnej techniky AL-KO ponúka všetky záhradné náradie, ktoré potrebujete pre údržbu vašej krásnej záhrady. U nás môžete vyberať nielen zo širokej ponuky kosačiek, ale aj z mnohých ďalších prístrojov pre starostlivosť o váš trávnik - od krovinorezov až po záhradné čerpadlá. Orezávanie živých plotov, skracovanie vetví, ani hrabanie lístia nie je žiadny problém vďaka výkonnému záhradnému náradie pre každú príležitosť. Dnešné záhrada už nie je len o práci, pokročilá technológia a neustále inovácie, prináša mnoho vylepšení pre záhradu 21. storočia.