Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Robotická kosačka solo by AL-KO Robolinho® 3100 I

Kód produktu:127478
Výrobca:Solo by AL-KO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom dodanie do 10dní
Vaša cena:: 1.490,00 €

 

Plne nabitá

Plne nabitá

V prípade, že výkon batérie slabne, príde Robolinho© samostatne ku svojej základnej stanici a nabije sa. Rýchlejšie nabíjanie bez pamäťového efektu a dlhá životnosť silnej akumulátorovej batérie vďaka lítiumiontovej technológii.

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Vďaka pravidelnému koseniu je trávnik vždy v optimálnej forme.O prirodzené hnojenie sa stará technológia dvojitého noža. Vďaka nej sa pokosená tráva priamo v kryte kosačky najemno pomelie a vyfúka späť na trávnik. Nemusíte tak odstraňovať pokosenú trávu.

Návrat domov stlačením tlačidla

Návrat domov stlačením tlačidla

Kosenie môžete kedykoľvek ukončiť tlačidlom Home. Keď tlačidlo stlačíte, robotická kosačka sa automaticky vráti na svoju základnú stanicu.

Neviditeľná hranica

Neviditeľná hranica

Ohraničujúci kábel položíte len raz okolo úseku, ktorý chcete kosiť a tým spoľahlivo zaistíte hranice pracovného priestoru.

Samostatná práca

Samostatná práca

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy,kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Šikovný profil

Šikovný profil

Silný sériový pohon– pogumované kolesá zabezpečujú silnú trakciu a dobrú priľnavosť k pôde–stúpavosť do 35 %. Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy, kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Nezávislá na počasí

Nezávislá na počasí

Zabudovaný dažďový senzor vám dá na výber: kosiť za dažďa, alebo si urobiť prestávku.

Na správny rozmer

Na správny rozmer

Prestavenie výšky kosenia je možné jedným pohybom ruky–bez komplikácií a rýchlo.

Vyspelá technika

Vyspelá technika

Srdcom kosačky Robolinho© a spínacou centrálou pre plne automatickú každodennú prevádzku je doska plošných spojov. Rozpozná tak napríklad prekážky, samostatne sa im vyhne a vráti sa vždy včas na základnú stanicu za účelom dobitia.

Čisté riešenie

Čisté riešenie

Dvojitý systém mulčovacích nožov znižuje znečistenie krytu, zaisťuje dokonalý vzhľad pokoseného trávnika a ušetrí likvidáciu pokosenej trávy.

Funkčné ovládanie

Funkčné ovládanie

Prehľadný a ľahko ovládateľný displej vám uľahčí nastavovanie a bude vás informovať o dôležitých prevádzkových stavoch.

Popis

  • Kosí plne automaticky plochy až do 1 200 m²
  • Bezpečnostné senzory chránia pred poranením a krádežou
  • Jednoduchá inštalácia a obsluha
  • K dispozícii hardvér pre napojenie na inTOUCH-App
  • Veľká šírka záberu a stúpavosť

 

Ideálny partner pre všetkých majiteľov záhrad, ktorí dokážu oceniť efektívnosť. Vďaka inovatívnej technike a programovaniu udržiava Robolinho® 3100 I dokonca aj väčšie záhrady potichu a bez emisií.

 

Kosiaci zázrak s prepojením na Smart Garden – robotická kosačka Robolinho® 3100 I

Engineered in Germany a Made in Austria: vďaka týmto dvom faktorom vývoja a výroby robotickej kosačky Robolinho v spoločnosti AL-KO zabezpečujeme garanciu splnenia našich vlastných nárokov na kvalitu a tiež nárokov našich zákazníkov. Komponenty a súčasti s dlhou životnosťou, vyvinuté nami v Nemecku, robia z kosačky Robolinho® spoľahlivého sprievodcu a pomocníka pri každodennej údržbe trávnika. Vďaka jednoduchej inštalácii vo Vašej záhrade a jednoduchej obsluhe prostredníctvom displeja udržiava robotická kosačka Váš trávnik, kedy a kde chcete.

 

Technické detaily robotickej kosačky Robolinho® 3100

Inteligentná údržba záhrady a Smart Gardening patria pri Robolinho® 3100 I do súčasnosti: vďaka už nainštalovanému hardvéru je bez problémov možné jednoduché napojenie na inTOUCH App. Lítium-iónový akumulátor kosačky Robolinho® 3100 I sa stará o tichú prevádzku bez emisií, takže robotická kosačka môže byť v prevádzke aj počas sviatkov alebo v noci. Vďaka svojej dômyselnej technológii pohybu a šírke záberu 30 cm udržiava Robolinho® 3100 I veľmi efektívne trávniky s plochou až do 1 200 m². Ani prekážky, ako napríklad stromy, alebo stúpania až do 35 percent nie sú pre túto robotickú kosačku problém. 
Výšku kosenia možno nastaviť plynule medzi 30 mm a 60 mm, takže výšku Vášho trávnika môžete prispôsobiť Vašim osobným potrebám. Vďaka systému DCS (Double-Cut-System) s dvojitým nožom, ktorý vyvinula firma AL-KO, sa dosiahne perfektný vzhľad pokoseného trávnika a padajúce mikročiastočky pokosenej trávy ošetria trávnik ako biologické hnojivo. Likvidácia pokosenej trávy odpadá. Pomocou možnej druhej základnej stanice možno spracovávať aj ďalšiu plochu. Integrovaná technológia senzorov ponúka maximálnu bezpečnosť, tak pre ľudí a pre zvieratá, ako aj pre robotickú kosačku. Robotická kosačka je vybavená dažďovým senzorom a má 9 ľubovoľne voliteľných vstupných bodov.


Upozornenie: pri kúpe našich robotických kosačiek solo by AL-KO nie sú súčasťou dodávky ani kolíky do zeme, ani ohraničujúci kábel.

Technické údaje

Obj.č. 127478
EAN 40003718058826
Produktová rada solo by AL-KO
Typ akumulátora 2.9 Ah/25.2 V
Počet nožov 4
Pre trávnaté plochy do (v m²) 1 200
Šírka záberu v cm 30
Výška strihu 30-60 mm
Maximálna stúpavosť 35%
Doba nabíjania batérie max. 120/120 min.
Lautstärke im Mähbetrieb 65 dB(A)
Dažďový senzor áno
Nastaviteľné štartovacie body 9
Možnosť inštalácie 2. základne áno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia