Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Robotická kosačka solo by AL-KO Robolinho® 1100 I

Kód produktu:127477
Výrobca:Solo by AL-KO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom dodanie do 10dní
Vaša cena:: 1.190,00 €

Plne nabitá

Plne nabitá

V prípade, že výkon batérie slabne, príde Robolinho© samostatne ku svojej základnej stanici a nabije sa. Rýchlejšie nabíjanie bez pamäťového efektu a dlhá životnosť silnej akumulátorovej batérie vďaka lítiumiontovej technológii.

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Vďaka pravidelnému koseniu je trávnik vždy v optimálnej forme.O prirodzené hnojenie sa stará technológia dvojitého noža. Vďaka nej sa pokosená tráva priamo v kryte kosačky najemno pomelie a vyfúka späť na trávnik. Nemusíte tak odstraňovať pokosenú trávu.

Návrat domov stlačením tlačidla

Návrat domov stlačením tlačidla

Kosenie môžete kedykoľvek ukončiť tlačidlom Home. Keď tlačidlo stlačíte, robotická kosačka sa automaticky vráti na svoju základnú stanicu.

Neviditeľná hranica

Neviditeľná hranica

Ohraničujúci kábel položíte len raz okolo úseku, ktorý chcete kosiť a tým spoľahlivo zaistíte hranice pracovného priestoru.

Samostatná práca

Samostatná práca

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy,kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Šikovný profil

Šikovný profil

Silný sériový pohon– pogumované kolesá zabezpečujú silnú trakciu a dobrú priľnavosť k pôde–stúpavosť do 35 %. Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy, kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Na správny rozmer

Na správny rozmer

Prestavenie výšky kosenia je možné jedným pohybom ruky–bez komplikácií a rýchlo.

Vyspelá technika

Vyspelá technika

Srdcom kosačky Robolinho© a spínacou centrálou pre plne automatickú každodennú prevádzku je doska plošných spojov. Rozpozná tak napríklad prekážky, samostatne sa im vyhne a vráti sa vždy včas na základnú stanicu za účelom dobitia.

Čisté riešenie

Čisté riešenie

Dvojitý systém mulčovacích nožov znižuje znečistenie krytu, zaisťuje dokonalý vzhľad pokoseného trávnika a ušetrí likvidáciu pokosenej trávy.

Funkčné ovládanie

Funkčné ovládanie

Prehľadný a ľahko ovládateľný displej vám uľahčí nastavovanie a bude vás informovať o dôležitých prevádzkových stavoch.

Popis

  • Kosí plne automaticky plochy až do 700 m²
  • Bezpečnostné senzory chránia pred poranením a krádežou
  • Jednoduchá inštalácia a obsluha
  • K dispozícii hardvér pre napojenie na inTOUCH-App
  • Veľká šírka záberu a stúpavosť

 

Robolinho® 1100 I udržiava Váš trávnik spoľahlivo a plne automaticky. Vďaka dômyselnej technike a komponentom s dlhou životnosťou je táto robotická kosačka ideálny partner pre Vašu záhradu.

 

Kosiaci zázrak s prepojením na Smart Garden – robotická kosačka Robolinho® 1100 I

Extrémne efektívne a potichu: tak robí svoju prácu robotická kosačka Robolinho® 1100 I. Vyvinutá v Nemecku, vyrobená v Rakúsku, vybavená komponentmi s dlhou životnosťou a dômyselnou technikou: tým garantujeme, že bude vždy vyhovovať najvyšším nárokom na kvalitu. Robolinho® 1100 I je spoľahlivý pomocník pre stredne veľké záhrady a kosí ich vďaka jedinečným, inteligentným nastaveniam prostredníctvom displeja plne automaticky: a síce, kedy a kde chcete.

 

Technické detaily robotickej kosačky Robolinho® 1100 I

Inteligentná údržba záhrady a Smart Gardening patria pri Robolinho® 1100 I do súčasnosti: vďaka už nainštalovanému hardvéru je bez problémov možné jednoduché napojenie na inTOUCH App. Lítium-iónový akumulátor kosačky Robolinho® 1100 I sa stará o tichú prevádzku bez emisií, takže robotická kosačka môže byť v prevádzke aj počas sviatkov alebo v noci. Vďaka svojej dômyselnej technológii pohybu a šírke záberu 28 cm udržiava Robolinho® 1100 I veľmi efektívne trávniky s plochou až do 700 m². Ani prekážky, ako napríklad stromy, alebo stúpania až do 35 percent nie sú pre túto robotickú kosačku problém. 
Výšku kosenia možno nastaviť plynule medzi 30 mm a 60 mm, takže výšku Vášho trávnika môžete prispôsobiť Vašim osobným potrebám. Vďaka systému DCS (Double-Cut-System) s dvojitým nožom, ktorý vyvinula firma AL-KO, sa dosiahne perfektný vzhľad pokoseného trávnika a padajúce kúsky pokosenej trávy ošetria trávnik ako biologické hnojivo. Likvidácia pokosenej trávy odpadá. Integrovaná technológia senzorov ponúka maximálnu bezpečnosť, tak pre ľudí a pre zvieratá, ako aj pre robotickú kosačku.


Upozornenie: pri kúpe našich robotických kosačiek solo by AL-KO nie sú súčasťou dodávky ani kolíky do zeme, ani ohraničujúci kábel.

Technické údaje

Obj.č. 127477
EAN 4003718058819
Produktová rada solo by AL-KO
Typ akumulátora 2.25 Ah/18 V
Počet nožov 4
Pre trávnaté plochy do (v m²) 700
Šírka záberu v cm 28
Výška strihu 30-60 mm
Maximálna stúpavosť 35%
Doba nabíjania batérie max. 55/45 min
Lautstärke im Mähbetrieb 65 dB(A)
Nastaviteľné štartovacie body 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia