Kategórie
 
 
 
 
 

Robotická kosačka Cub Cadet XR2 2000

Záběr : 28 cm Batérie : 26 V lítiovo-železito-fosfátový akumulátor Motor nožov :1× 200 W jednosmerný bezkefový motor Záběr (cm) 28 cm Nastavenie výšky kosenia (mm) : 20 – 60 mm
Kód produktu:22ACFAFD603
Výrobca:CUB CADET
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom, dodáme do 5 dní
Vaša cena:: 1.899,90 €

Zdarma hnojivo ROBO ŠPECIAL 7,5kg a posypový vozík

 

Najnovšia novinka ponúka Cub Cadet s bezplatnou aplikáciou pre váš iPhone alebo Android, aby ste mohli jednoducho naprogramovať váš XR2 2000. Aplikácia Cub Cadet odosiela informácie a všetky upozornenia na vašu XR2 2000. Prostredníctvom svojho iPhone alebo Android môžete ľahko pohybovať a kosiť Cub Cadet.

Model XR2 2000 využíva najnovšie inovatívne techniky recyklácie trávy. Nemusíte odstraňovať zvyšky trávy, pretože tráva sa opätovne používa ako kompostový materiál, takže dobré organické živiny sa uvoľňujú na zem.

Recyklácia trávy je osvedčenou technikou, s ktorou sa trávnik môže udržiavať. Táto horná kosačka XR2 2000 je navrhnutá ako inovatívna mulčovačka, ktorá opätovne využíva zvyšky trávy technikami recyklácie trávy. Akonáhle tráva zostane na zemi, sú rýchlo rozložené a vrátia dobré organické látky na zem. Výsledkom je zdravší a krásnejší trávnik a zbytočné zbieranie a odstraňovanie zvyškov trávy. Recyklácia trávy pomocou zariadenia Cub Cadet XR2 2000 vám šetrí čas a peniaze pri ochrane životného prostredia.

GSM modul

Modul Cub Cadet XR2 2000 je štandardne vybavený modulom GSM, čo zabraňuje poruchám a minimalizuje prestoje tým, že zhromažďuje technické údaje vášho Cub Cadet a prenáša prevádzkové a bezpečnostné upozornenia priamo na váš smartphone.

 

Režim Turbo

Cub Cadet XR2 2000 hladko zaobchádza s mimoriadne vysokou trávou. Turbo kosenie sa automaticky deaktivuje po dosiahnutí požadovanej výšky trávy.

RoboGrips

Cub Cadet XR2 2000 je tiež vybavený RoboGrip Spikes, čo robí vašu robotickú kosačku na trávu v kombinácii s extra širokými kolesami, dokonalou trakciou a manévrovateľnosťou.

 

Cub Cadet XR2 2000 je dodávaný štandardne s RoboHome a chráni vašu robotickú kosačku pred všetkými vplyvmi počasia. Krásny dizajn a rýchla inštalácia presviedčajú majiteľov modelu Cub Cadet XR2 2000.

 

Cub Cadet XR2 2000 je odporúčaná kosačka na trávu, ak je vaša záhrada o rozhlohe do 2000 m². Obsahuje dokovací systém a základňovú stanicu pre plne automatické kosenie. Stačí nastaviť týždenný program a XR2 2000 opustí základňu v predprogramovaných dňoch a časoch. Na konci každej úlohy sa Cub Cadet vráti na základňovú stanicu na nabíjanie až do nasledujúcej plánovanej úlohy. Znie to pre vás príliš komplikované? Nebojte sa. Tento Cub Cadet je neuveriteľne užívateľsky príjemný. Jediné, čo musíte urobiť, je prechádzať menu a zadajte veľkosť vašej záhrady a čas, ktorý chcete začať. Zbytek nechajte na Cub Cadet.

Okrem toho je model XR2 2000 vybavený extrémne širokými kolesami, senzormi dažďa, pádu a priepasti a kódom proti krádeži. Stručne povedané: ste hrdí majiteľ veľkej záhrady? Potom si urobte pohodlie a vyberte absolútnu špičku s touto XR2 2000 od Cub Cadet.

Technické parametre

BATÉRIE XR2 2000

Batérie  26 V lítiovo-železito-fosfátový akumulátor
Čas behu (min)  60 – 70 min
Prevádzková doba / Nabíjacích cyklov (min)  90 – 120
Spotreba energie  18 kWh/mesiac

ŽACIE ÚSTROJENSTVO  

Maximum area  2000
Odporúčaná plocha  1200
Maximálny sklon  20°/36 %
Záběr  28 cm
Nastavenie výšky kosenia  20 – 60 mm
Žacie zóny  1 hlavná zóna, 3 vedľajšie zóny, 2 oddelené
Blades  1 trojnásobný hviezdicový nôž
Motor nožov  1× 200 W jednosmerný bezkefový motor
Performance  –

EQUIPMENT  

Nárazový senzor  –
Senzor zdvihu  Štandard
Senzor náklonu  Štandard
PIN kód  Štandard
Systém alarmu  Štandard
Dešťový senzor  Nastaviteľný
Displej  LED displej
Nabíjacia stanica  Štandard
RoboHome  Štandard
Robogrips  Štandard
Bluetooth  Štandard
Diaľkové ovládanie  Voliteľne (-)
Smartphone APP  Štandard
Edge Cutting  Štandard
Smart mow  Štandard
GSM-Modul / GPS  Štandard
Turbo mow  Štandard
Kolesá  Obzvlášť široké kolesá

ROZMERY  

LpA /LwA/LwAg (dB) 70 / 68 / 70
Rozmery (D / Š / V)  63 / 46 / 21
Hmotnosť(cca) (kg)  11,4 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia