Kategórie
 
 
 
 
 
ESHOP FUNGUJE BEZ OBMEDZENÍ

Pre viac informácii ohľadne fungovania obchodu počas momentálnej situácie kliknite sem

 
 

Akumulátorová píla HECHT 936

Kód produktu:hecht936
Výrobca:HECHT
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom, dodáme do 48 hodín
Vaša cena:: 129,00 €
Cena po registrácii: 102,13 € bez DPH 122,55 € s DPH

Využitie

Kompaktná a šikovná reťazová píla HECHT 936 je veľmi praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Funguje na báze ekologickej lítiovo – iónovej technológia a vďaka absencii káblov je ľahko prenášateľná. Využijete ju najmä pri sezónných či občasných prácach okolo domu, menších domácich projektoch, užitočná je aj pri chystaní palivového dreva do krbu. Pre dosiahnutia úplného pohodlia, bezpečnosti a pre maximálnej precíznosti je skonštruovaná iba z kvalitných a ľahkých materiálov a obsahuje viacero bezpečnostných opatrení, napríklad reťazovú brzdu.

 

Dizajn

Neveľká píla HECHT je najlepšie využiteľná pri občasných prácach, vykonávaných iba niekoľkokrát do roka. Vyrobená je z ľahkých, ale odolných materiálov, najmä z plastu a kovu. Tieto súčiastky zaisťujú jej kompaktnosť, vysokú odolnosť a životnosť a veľmi nízku hmotnosť, iba 5,1 kg, vďaka čomu je píla naozaj nenáročná na manipuláciu. Jej stabilita je doplnená dôslednou vyváženosťou hmotnosti, pre maximálnu presnoť a minimálnu únavu. Dômyselný dizajn spolu s ergonomickou rukoväťou je zárukou stability, pevnosti a presnosti počas celej doby práce. Píla tiež disponuje kvalitnou 30,5 cm pracovnou lištou HECHT, ktorá je perfektná na všetky bežné druhy dreva do priemeru až 10 cm. Táto píla sa perfektne prenáša aj na väčšie vzdialenosti vďaka absencii prívodového kábla. Funguje totiž pomocou 36 V batérie s napätím 36 V.

Lítiovo-iónová technológia

Inovatívna lítiovo-iónová technológia je skvelá a ekologická novinka, ktorá vám umožní bezkáblové narábanie s akýmkoľvek náradím. Zároveň zabraňuje samovybitiu náradia, takže bude pripravené vždy, keď ho budete potrebovať.

 
 

Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia