Kategórie
 
 
 
 
 

Elektrocentrála Honda EM 5500CXS

Hi-tech generátor s max. výkonom 5500 W, reguláciou i-AVR pre napájanie citlivých prístrojov, elektrickým štartovaním a max. dobou prevádzky až 8 hodín.
Kód produktu:em5500cxs
Výrobca:HONDA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom, dodáme do 3 dní
Vaša cena:: 2.550,00 €
Hi-tech generátor s max. výkonom 5500 W, reguláciou i-AVR pre napájanie citlivých prístrojov, elektrickým štartovaním a max. dobou prevádzky až 8 hodín.
Tieto technologicky vyspelé stroje sú vhodné na najnáročnejšie profesionálne aplikácie. Poskytnú vám vysoko kvalitný a spoľahlivý elektrický výstup.

Oil alert™

Ide o užitočnú funkciu, ktorá bráni poškodeniu motora tým, že automaticky vypne zariadenie, ak olej klesne pod bezpečnú prevádzkovú hladinu.
 

Vylepšený antivibračný systém

Naše gumené držiaky motora so sklonom 45° zaisťujú vynikajúce tlmenie vibrácií v porovnaní s rovnými gumenými držiakmi, ktoré sú v takýchto produktoch štandardom.
 

4-taktný motor OHV

Výkon a účinnosť s overenou spoľahlivosťou – to musí byť Honda. Štartovanie je ľahké za každých podmienok, s automatickou dekompresiou na zníženie potrebnej ťažnej sily.

Pokročilá regulácia výstupného napätia

Pokročilá regulácia výstupného napätia

Digitálny automatický napäťový regulátor (D-AVR) má významnú výhodu pred tradičnými regulátormi typu AVR a poskytuje plynulejší a účinnejší výkon. Skombinovaním technológie D-AVR s Honda iGX motormi vybavenými elektrickým riadením otáčok vznikla technológia inteligentného automatického regulátora napätia i-AVR, ktorá ponúka prvotriedny výstupný výkon so stabilným napätím a frekvenciou (dostupná modeloch EM4500 CXS a EM5500 CXS). Model EM30 disponuje patentovanou technológiou cyklokonvertora, ktorá poskytuje kvalitný výstup neviazaný na otáčky motora.

Odolnosť

Odolná konštrukcia

Naše odolné generátory sú robustné, spoľahlivé a vyžadujú minimálnu údržbu. Poháňajú ich štvortaktné motory radu Honda GX s jednoduchým štartovaním určené pre komerčné použitie. Chráni ich mimoriadne silný oceľový rám, vďaka čomu sú pripravené vyrovnať sa s náročnými podmienkami na pracovisku.

Jednoduché štartovanie

Jednoduché štartovanie

Mechanizmus lankového štartéra je ľahký a plynulý. Na zaistenie dokonalého pohodlia a bezproblémovej prevádzky sú vybrané modely vybavené elektrickým štartovaním.

(K dispozícii len na modeloch EM 4500CXS a EM 5500CXS) 

Dlhší čas prevádzky

Dlhší čas prevádzky

Veľká palivová nádrž zvyšuje čas prevádzky, vďaka čomu môžete pracovať dlhšie bez potreby prerušenia práce. 

Pohodlie

Pohodlie

Gumené tlmiče nárazov sú umiestnené na oboch stranách motora pod uhlom 45˚ a výrazne znižujú vibrácie motora na zariadení, ktoré je aj vďaka tomu pomerne tiché. Na zlepšenie mobility je voliteľne k dispozícii súprava kolies.

Automatická škrtiaca klapka

Automatická škrtiaca klapka

Škrtiaca klapka automaticky znižuje otáčky motora v prípade vypnutia alebo odpojenia spotrebičov. A naopak, po zapnutí alebo pripojení spotrebičov sa menovité otáčky motora obnovia.


 

 • Generátor
  Regulácia napätia i-AVR
  Typ Jednofázový
  Maximálny výkon (W) 5500
  Nominálny výkon (W) 5000
  Nominálne napätie (V) 230
  Frekvencia (Hz) 50
  Nominálny prúd (A) 21,7
 • Motor
  Model motora i-GX390
  Typ motora 4-takt, OHV, 1 valec
  Objem motora (cm³) 389
  Otáčky motora za min. (rpm) 3000
  Chladenie motora Nútené, vzduchom
  Zapaľovanie Tranzistorové
  Olejová náplň (L) 1,1
  Objem palivovej nádrže (L) 23,5
  Dobra prevádzky na 1 nádrž pri nom. výkone 8h
  Štartovanie Ručné a elektrické
  Hladina akustického tlaku v ušiach operátora (dB(A)) 77
  Garantovaná hladina intenzity zvuku (dB(A)) 96
 • Rozmery
  Dĺžka (mm) 725
  Šírka (mm) 1047,5
  Výška (mm) 706
  Height (mm) 719
  Suchá hmotnosť (kg) 108,8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia