Kategórie
 
 
 
 
 

Elektrická reťazová píla AL-KO EKI 2200/40

Kód produktu:112809
Výrobca:AL-KO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom dodanie do 10dní
Vaša cena:: 98,90 €

Silný elektromotor .Perfektná ergonómia pre prácu bez námahy. Vysoký rezací výkon. Systémová brzda a ochranný kryt rúk s rýchlym zastavením reťaze. Automatické mazanie reťaze. S pozdĺžne uloženým motorom a rýchlonapínačom reťaze.

Rýchlo napnuté

Rýchlo napnuté

Vďaka rýchlonapínaciemu zariadeniu je možné reťaz napnúť a nastaviť bez nástrojov – aj výmena reťaze a lišty je zároveň vybavená rýchlo.

Naprieč, alebo pozdĺž?
Naprieč, alebo pozdĺž?
Zatiaľ čo sú výkonné motory u modelov EKS uložené úplne klasicky priečne k lište (crossline), je motor v modeli EKI uložený pozdĺžne (inline). To prináša výhody pri rozložení hmotnosti, takže aj pri dlhšom rezaní môžete pracovať bez námahy.
Elegantný tvar i výsledok
Elegantný tvar i výsledok
Elektrické motorové píly AL -KO ponúkajú vďaka svojmu dizajnu nielen perfektný vzhľad, ale vďaka výkonným motorom a originálnej lište a reťazi Oregon i silný rezací výkon a dlhú životnosť. Automatické mazanie reťaze a priehľadnému okienku na olejovej nádrži navyše uľahčujú údržbu.
Dvojité istenie
Vďaka systémovej brzde a ochrannému krytu rúk s rýchlym zastavením reťaze ponúka v každej situácii najvyššiu bezpečnosť – pre pohodlnú prácu bez nehody.
 
Produktová rada AL-KO
Prevádzkový režim Elektrické
Brzda reťaze áno
Rýchlosť reťaze (m/s) 13,5
Mazanie reťaze automatické
Napínanie reťaze bez náradia
Výkon ( W ) 2 200
Uloženie motora inline
Reťaz 91PJ056X
Dĺžka lišty (cm) 40
Napätie 230-240 V
Hmotnosť v kg cca. 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia