Kategórie
 
 
 
 
 
Zakúpilo 8 zákazníkov
Elektrický vertikutátor HECHT 1738 2 v 1
zväčšiť obrázok
Elektrický vertikutátor HECHT 1738 2 v 1
Elektrický vertikutátor HECHT 1738 2 v 1
Elektrický vertikutátor HECHT 1738 2 v 1
Elektrický vertikutátor HECHT 1738 2 v 1
 

Elektrický vertikutátor HECHT 1738 2 v 1

Kód produktu:HECHT17382IN1
Výrobca:HECHT
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom, dodáme do 48 hodín
Vaša cena:: 109,99 €

Elektrický nožový a pružinový prevzdušňovač trávnikov v jednom za skvelú cenu - doprajte svojmu trávniku kvalitnú starostlivosť. Prevzdušňovač je vybavený valcom s 20 oceľovými nožmi a tiež valcom s oceľovými pružinami, ktoré je možné navzájom ľahko vymeniť, a prevzdušňovať tak podľa aktuálnej potreby vášho trávnika. Motor s príkonom 1700 W sa postará o hladký chod aj dostatočnú silu na valci, odporúčaná pracovná plocha je až 1100 m2. Plastový skelet potom znižuje celkovú hmotnosť stroja pre pohodlnejší pohyb po záhrade.

 

Pracovný záber je 38 cm (šírka záberu sa môže líšiť použitým valcom) a hĺbku prevzdušňovania je možné nastaviť plynulo od -12 až po +5 mm. Vďaka tejto možnosti nastavenia je prevzdušňovač ideálny takmer do každej záhrady a pre každý trávnik. Súčasťou stroja je tiež 50 l zberný kôš s pohodlným držadlom pre ľahký zber zvyškov machu, trávy, lístia a pod.

 

Pre jednoduchú manipuláciu je telo stroja opatrené ergonomickým madlom pre prenášanie a tiež nastaviteľným hlavným madlom, ktoré je možné zložiť pre lepšie skladovanie. Samozrejmosťou je aj odľahčenie pnutia prívodného kábla.

 

Parametre

hmotnosť (kg) 15
príkon (W) 1700
doporučená plocha (m2) 1200
guličkové ložiská nie
skelet plastový
nastavenie hĺbky (mm) -12 - +5 mm
počet nožov 20, oceľové
záber (cm) 38
kôš (l) 50
 
 

Upozornenie: Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný. V prítomnosti kuriéra vizuálne skontrolujte obal zásielky. Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar je poškodený, ihneď kontaktujte kuriéra, ktorý Vám zásielku odovzdal. S kuriérom spíšte zápis o škode. Týmto dokumentom reklamujete doručenie tovaru u prepravcu. Uvedeným postupom sa riaďte aj v prípade, že zásielka navonok nejavila známky poškodenia. Internetový obchod nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia