Kategórie
 
 
 
 
 

Benzínová reťazová píla HECHT 947

Kód produktu:HECHT947
Výrobca:HECHT
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom, dodáme do 30 dní
Vaša cena:: 184,99 €

Motorová píla za skvelú cenu, vhodná pre všetkých chatárov, chalupárov, ale i do lesa. Píla je poháňaná 2-taktným benzínovým motorom s objemom 45,4 cm3 s výkonom 2,7 HP, vďaka ktorému spoľahlivo reže i drevo väčších priemerov. Motor je vybavený kvalitným japonským karburátorom WALBRO pre hladký chod a dlhú životnosť. Štandardnou výbavou je 39 cm dlhá vysoko kvalitná lišta od popredného amerického výrobcu OREGON. Pre jednoduchšie štartovanie i v tuhých mrazoch je píla vybavená primerom (nastrekovač paliva do karburátora) a automaticky vypínaným sytičom.

Samozrejmosťou je bezpečnostná brzda pre ochranu obsluhy a kovová zubová opierka pre komfortné rezanie. Kvalitné pogumované madlá zaisťujú pevný úchop a pohodlie pri práci zvyšujú veľké gumové silentbloky, ktoré účinne tlmia vibrácie. Dobre prístupný vzduchový filter umožňuje jednoduché čistenie a údržbu.

Píla je vhodnou voľbou pre bežné rezanie na záhrade i v lese a kvalitným pomocníkom na všetky druhy dreva. K píle je možné prikúpiť tiež box pre prevoz a uskladnenie i ďalšie príslušenstvo. 

Reťazová píla je nebezpečný nástroj, preto je pri práci nutné používať ochranné pracovné pomôcky, medzi ktoré patria chrániče zraku a sluchu, pracovná prilba, spevnená obuv, neprerezné nohavice, pracovné rukavice a pod. Ochranné pracovné pomôcky nájdete v našom internetovom obchode v oddelení

Parametre

motor 2-taktný
hmotnosť (kg) 5,4
obsah (cm3) 45,4
výkon (kW/HP) -/2,7
dĺžka lišty (cm) 39
lišta OREGON
háčik na zavesenie k opasku nie
dekompresný ventil nie
box na pílu nie
látkový obal na pílu nie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia