Kategórie
 
 
 
 
 

Benzínová reťazová píla HECHT 941

Kód produktu:HECHT941
Výrobca:HECHT
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom, dodáme do 30 dní
Vaša cena:: 109,99 €

Motorová píla HECHT 941 je vhodnou voľbou pre každého, kto potrebuje len občas pripraviť drevo na kúrenie, alebo občasnú prácu okolo domu. Píla je osadená 35 cm dlhou lištou a má hmotnosť len 4,7 kg. Práve pomer hmotnosti, dĺžky lišty a výkonu z nej robí dokonalý nástroj pre hobby použitie pri práci okolo domu. 
Pre ergonomickú konštrukciu píly boli použité moderné materiály, kvalitná oceľ, ľahkej hliníkovej zliatiny a odolné plasty. Ich správnou kombináciou bolo dosiahnuté vynikajúcej odolnosti, optimálne vyváženie a nízkej hmotnosti píly. Vhodne tvarované rukoväte umožnia isté a bezpečné držanie píly vo všetkých pracovných polohách. Píla je vybavená antivibračným systémom, ktorý maximálne potláča prenášanie nepríjemných vibrácií do rukoväte, spôsobených výkonným motorom. Ruky preto nie sú nadmerne namáhané vibráciami a práca je oveľa pohodlnejšia.


Reťazová píla je nebezpečný nástroj, preto je pri práci nutné používať ochranné pracovné pomôcky, medzi ktoré patria chrániče zraku a sluchu, pracovná prilba, spevnená obuv, neprerezné nohavice, pracovné rukavice a pod.

Parametre

hmotnosť (kg) 4,7
obsah (cm3) 40
výkon (kW/HP) 1,3 / 1,8
dĺžka lišty (cm) 35
primer áno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia